Street Life
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Inhaling all these memories.

2 participanți

In jos

Inhaling all these memories. Empty Inhaling all these memories.

Mesaj Scris de Song Baek Hye Mier Aug 31, 2011 10:11 am

Oamenii megeau in parc doar cand voiau sa se relaxeze sau sa uite de griji, insa ea nu era asa, ei ii placea sa se plimbe prin parc, facea parte din viata ei, isi aducea aminte ca si in copilarie se plimba mult prin parc, ii placea sa priveasca lumea si sa le ghiceasca trecutul in mintea sa, i se parea destul de frumos sa te gandesti la oamenii pe care nu-i cunosti dar probabil care au mare nevoie de gandul tau.
Era o dupa amiaza frumoasa si incepuse weekendul ceea ce era bine, fara teme sau alte chestii, ura scoala, insa invata destul de bine pentru o persoana ca ea.
Avea parul legat in doua codite, lungi, ce-i atarnau peste umeri, avea pe ea un hanorac mai lung ce-i trecea de fund, alb, cu numarul "73" gravat auriu, si o pereche de pantaloni scurti, negrii din blugi ce nu se vedeau din cauza hanoracului.
Se plimba incet privind prin jur, nevrand parca sa scape vreun lucru din privire, era atenta la orice detaliu, si stia ca asta o poate face sa arate putin, putin mai mult ciudat.
Song Baek Hye
Song Baek Hye
Ecstasy Team.
Ecstasy Team.

Mesaje : 6
Data de înscriere : 30/08/2011

Sus In jos

Inhaling all these memories. Empty Re: Inhaling all these memories.

Mesaj Scris de Von D. Joshua Mier Aug 31, 2011 12:35 pm

Plimbarile , ma faceau sa uit de griji si sa ma relaxez. Ma plimbam lenes cu mainile in pantaloni mei de trening negri , adidas . Castile imi atarnau de gat si se balaganeau la fiecare pas al meu. Nu ma deranjau , pur si simplu le ignoram de mult.
Eram bucuros ca avea si eu o zi libera de la munca si antrenamente ssi puteam sa la relaxez. M`am asezat pe o banca veche , plina de srijelituri si am privit absent oameni din jur.Alti erau stresati , alti pareau pierduti , altii erau ca si el , pur si simplu relaxati.
Von D. Joshua
Von D. Joshua
Urban Style.
Urban Style.

Mesaje : 66
Data de înscriere : 25/08/2011
Varsta : 29
Localizare : Jack Sparrow`s ship.

https://street-life.forumgratuit.ro

Sus In jos

Inhaling all these memories. Empty Re: Inhaling all these memories.

Mesaj Scris de Song Baek Hye Mier Aug 31, 2011 1:59 pm

A dat de cateva ori din cap si si-a dus o mana pe fata, trebuia sa inceteze sa se gandeasca la probleme altora cat timp avea si ea probleme, nu isi stia problemele dar cum era curioasa avea sa afle ce probleme are. A inceput sa se gandeasca la orice lucru ce ar putea s-o faca trista, insa nu mergea nimic, viata ei era normala si plictisitoare, uneori chiar isi dorea sa aiba o viata precum un film, dar asta ar fi insemnat sa dureze aproximativ doua ore, deci nu era o idee chiar asa de buna. A oftat bosumflandu-se, apoi a inceput sa strambe din gura, in timp ce unii voiau sa scape de probleme, ea voia sa aiba, era putin ciudata sau probabil doar plictisita.
S-a asezat pe o banca, fara sa mai observe ca e o persoana acolo, defapt ea nici nu stia ce face. A inceput sa numere pe degete precum la gradinita, credea ca-si numara motivele pentru care viata sa nu poate fi plictisitoare, insa nu prea gasea niciunul, deci degeaba facea asta. Intr-un final ofta precum un copil mic si lasa mainile sa-i cada pe langa corp.
Song Baek Hye
Song Baek Hye
Ecstasy Team.
Ecstasy Team.

Mesaje : 6
Data de înscriere : 30/08/2011

Sus In jos

Inhaling all these memories. Empty Re: Inhaling all these memories.

Mesaj Scris de Von D. Joshua Mier Aug 31, 2011 2:21 pm

Mi`am sprijinit spatele de banca privind cerul. Dupa cum se arata va fi o seara atat de calda. numai buna de o iesire. Mi`am umezit buzele cu limba , o faceam cateodata din plictiseala , dar acuma observasem ca imi era cald. Buzele imi erau al naibi de uscate. Mi`am ridicat privirile inapoi spre oameni ce treceau prin fata mea.
Probabil nu ar fi stricat daca ma mai plimbam si eu. M`am ridicat alene de pe banca si am inceput din nou sa ma plimb pe poteca ingusta. Aerul proaspat imi batea in fata si era asa placut.
Von D. Joshua
Von D. Joshua
Urban Style.
Urban Style.

Mesaje : 66
Data de înscriere : 25/08/2011
Varsta : 29
Localizare : Jack Sparrow`s ship.

https://street-life.forumgratuit.ro

Sus In jos

Inhaling all these memories. Empty Re: Inhaling all these memories.

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum