Street Life
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Inc`o zi , inca un tatuaj.

2 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

Inc`o zi , inca un tatuaj. Empty Inc`o zi , inca un tatuaj.

Mesaj Scris de Von D. Joshua Mar Aug 30, 2011 1:04 pm

Era vineri , iar vinerea mereu primeam comenzi peste comenzi , si era si ziua cand partenerul meu la tatuaje lipsea iar eu trebuia sa ma ocup si de pierceng`uri si de tatuaje. Aveam doar o asistenta care ma mai ajuta asa la ocazii.
Tocmai terminasem cu un tatuaj , pentru un tip. Era asa imposibil. Treaba mea era mai mult la pierceng`uri . Si uram sa ii tin locul . Nu puteam intelege cum reusea sa aiba atata rabdare cu cate o smiorcaita sau cu cate un pustan increzut care iti dadea sfaturi .
M`am lasat pe spatarul scaunului inaintea altei programari savurandu`mi cele 10 minute de pauza. Asistenta mea statea la birou si scotocea prin niste hartii.
Von D. Joshua
Von D. Joshua
Urban Style.
Urban Style.

Mesaje : 66
Data de înscriere : 25/08/2011
Varsta : 29
Localizare : Jack Sparrow`s ship.

https://street-life.forumgratuit.ro

Sus In jos

Inc`o zi , inca un tatuaj. Empty Re: Inc`o zi , inca un tatuaj.

Mesaj Scris de Astrid K . Yvonne . Mar Aug 30, 2011 1:16 pm

    Îşi trecu mâna prin părul şaten şi lung , apoi îl prinse într - o coadă şi intră în salonul de tatuaje . De fapt nu vroia tatuaj , ci doar un pierceng în nas . Se plictisea , nu avea ce face , aşa că o schimbare era bine - venită . Cel puţin la cum gândea ea . Râse în sinea ei şi privi în jur , trăgând aer în piept . Îşi trecu mâna peste faţă , muşcându - şi buza şi clipi des . Atât de multe obiceiuri repetate zilnic , evident . Se apropie de birou unde era o fată şi îi spusese pentru ce venise , zâmbind calm , cu răceala caracteristică .
Astrid K . Yvonne .
Astrid K . Yvonne .
Ecstasy Team.
Ecstasy Team.

Mesaje : 56
Data de înscriere : 30/08/2011
Varsta : 27
Localizare : În borcanul cu dulceaţă =3 .

Sus In jos

Inc`o zi , inca un tatuaj. Empty Re: Inc`o zi , inca un tatuaj.

Mesaj Scris de Von D. Joshua Mar Aug 30, 2011 1:24 pm

Auzisem pasii din incapere , era programarea mea la pierceng , imi era asa lene sa ma ridic , dar de dragul hobby-ului meu o facusem. Tatuajul de pe incheretura mi se vedea puternic , semnul echipei.
O privesc pe satena si zambesc , asistenta mea tocmai ii cauta programarea. Ma aproprii de ea si zic pe un ton cald cat de poate de profesional.
-Ati venit pentru pierceng?
Von D. Joshua
Von D. Joshua
Urban Style.
Urban Style.

Mesaje : 66
Data de înscriere : 25/08/2011
Varsta : 29
Localizare : Jack Sparrow`s ship.

https://street-life.forumgratuit.ro

Sus In jos

Inc`o zi , inca un tatuaj. Empty Re: Inc`o zi , inca un tatuaj.

Mesaj Scris de Astrid K . Yvonne . Mar Aug 30, 2011 1:28 pm

    Se întoarse spre băiat , păstrându - şi zâmbetul pe chip şi aprobă .
    - Dap . Trebuie să aştept sau e liber ? întrebă pe un ton dulce , deşi suna la fel de rece ca întotdeauna . Nu avea nimic cu nimeni , dar până o cunoşteau nu auzeai tonul ei vesel şi cald , ce - l adresa doar prietenilor . Era destul de evident , nu ? Îl privi calmă , analizându - l pentru câteva clipe şi văzu tatuajul de pe încheietură . Înjură în gând , nu avea chef de certuri , mai ales că băiatul era de la echipa adversă .
Astrid K . Yvonne .
Astrid K . Yvonne .
Ecstasy Team.
Ecstasy Team.

Mesaje : 56
Data de înscriere : 30/08/2011
Varsta : 27
Localizare : În borcanul cu dulceaţă =3 .

Sus In jos

Inc`o zi , inca un tatuaj. Empty Re: Inc`o zi , inca un tatuaj.

Mesaj Scris de Von D. Joshua Mar Aug 30, 2011 1:33 pm

Imi fixez privirea asupra asistentei facandu`i semn ca o luam pe domnisoara pentru pierceng. Automat asistenta incepu sa tasteze ceva iar eu imi intorc privirea asupra ei.
-E liber , va pot lua acuma! Urmati`ma !
Ca de obicei sarmant , tonul lui pentru munca nu lipsea. Nu se lingusea de nimeni doar o facea de fatada.
O indruma pe tanara pe scaunul negru din piele pe care te puteai intinde pe spate linistit in timp ce eu imi luam manusile chirurgicale pentru piercing`uri , negre.
Von D. Joshua
Von D. Joshua
Urban Style.
Urban Style.

Mesaje : 66
Data de înscriere : 25/08/2011
Varsta : 29
Localizare : Jack Sparrow`s ship.

https://street-life.forumgratuit.ro

Sus In jos

Inc`o zi , inca un tatuaj. Empty Re: Inc`o zi , inca un tatuaj.

Mesaj Scris de Astrid K . Yvonne . Mar Aug 30, 2011 1:40 pm

    Aprobă şi merse după el . Ah , nu - i plăceau formalităţile , mai ales când o făceau pe ea să se simtă de vreo treizeci de ani ? Mda .
    - Doar Foxxy , fără alte chestii politicoase , spuse şi se întinse , privind tavanul aeriană . Clipi de câteva ori , şi începu să se joace cu pandantivul de la gât , în lipsă pură de ocupaţie , evident . Era curioasă de ce vor zice fraţii ei când vor vedea noul pierceng , având în vedere că tot spunea de mult că - şi va face şi abia acum ajunsese pe acolo . Râse în sinea ei .
Astrid K . Yvonne .
Astrid K . Yvonne .
Ecstasy Team.
Ecstasy Team.

Mesaje : 56
Data de înscriere : 30/08/2011
Varsta : 27
Localizare : În borcanul cu dulceaţă =3 .

Sus In jos

Inc`o zi , inca un tatuaj. Empty Re: Inc`o zi , inca un tatuaj.

Mesaj Scris de Von D. Joshua Mar Aug 30, 2011 1:48 pm

Aproba din cap si se intoarse catre ea. Spera sa nu fie genul acela de persoana fricoasa careia trebuia sa ii explice ca o va anestezia si nu va simti nimic , nu parea firea aia , dar trebuia sa ia orice masura sa se asigure.
- bine Foxxy , mie poti sa imi zici Josh. Unde ai vrea sa iti fie noua podoaba? spun referindu`ma la pierceng.
Nu facea o gluam si nu incercam sa destind atmosfera , asa vorbeam eu , era in firea mea
Von D. Joshua
Von D. Joshua
Urban Style.
Urban Style.

Mesaje : 66
Data de înscriere : 25/08/2011
Varsta : 29
Localizare : Jack Sparrow`s ship.

https://street-life.forumgratuit.ro

Sus In jos

Inc`o zi , inca un tatuaj. Empty Re: Inc`o zi , inca un tatuaj.

Mesaj Scris de Astrid K . Yvonne . Mar Aug 30, 2011 2:18 pm

Aprobă scurt zâmbind ca de obicei , fermecător dar extrem de rece . Se mira cum de nu o ocolea lumea , la ce atitudine avea , dar oricum nu i - ar fi păsat , căci pentru ea contau doar persoanele care o cunoşteau cu adevărat . Mă rog .
- În nas . Te las pe tine să alegi partea , spuse calmă şi dădu din umeri . Nu conta dacă era stânga sau dreapta , dreapta sau stânga , deci ei îi era egal cu zero . " Atât de nepăsătoare . " , gândi şatena şi oftă imperceptibil .
Astrid K . Yvonne .
Astrid K . Yvonne .
Ecstasy Team.
Ecstasy Team.

Mesaje : 56
Data de înscriere : 30/08/2011
Varsta : 27
Localizare : În borcanul cu dulceaţă =3 .

Sus In jos

Inc`o zi , inca un tatuaj. Empty Re: Inc`o zi , inca un tatuaj.

Mesaj Scris de Von D. Joshua Mar Aug 30, 2011 2:25 pm

Am incuvintat din cap si m`am apropiat de o vitrina. Am scos de acolo o tablita neagra cu pircenguri de nar afisate in oridine dupa marini. Tablita era acoperita cu o sticla curata . Asistenta isi facea mereu ine treaba si lasa o curatenie de invidiat. M`am apropiat de scaun si ii arata tablita fetei.
-Alegeti unul , iar eu zic ca in stanga ti`ar sta mai bine! spun intinzandu`i tablita privind`o . Da in sta ii statea mai bine. Cel putin imaginea mea vizuala asa imi arata , iar deobicei nu ma trada.
Von D. Joshua
Von D. Joshua
Urban Style.
Urban Style.

Mesaje : 66
Data de înscriere : 25/08/2011
Varsta : 29
Localizare : Jack Sparrow`s ship.

https://street-life.forumgratuit.ro

Sus In jos

Inc`o zi , inca un tatuaj. Empty Re: Inc`o zi , inca un tatuaj.

Mesaj Scris de Astrid K . Yvonne . Mar Aug 30, 2011 2:35 pm

Clipi de mai multe ori , trăgând aer în piept şi îşi îndreptă privirea spre tăbliţa cu cercei . Puse ochii pe unul mic în formă de fulger şi zâmbi mulţumită .
- Ăsta , spuse şi îi indică cercelul , aprobând scurt la spusele lui . Nu - i prea păsa unde i - l făcea , atâta vreme cât terminau rapid şi ea avea cercel în nas . Ăsta era lucru cel mai important pe moment . Clătină scurt din cap , ca pentru ea şi privi tavanul din nou . Îşi aduse aminte ce întrebarea pusă de o amică , dacă nu îi era frică . Începuse să râdă atunci şi ar fi făcut - o şi acum , dar nu i se mai părea amuzant , plus că nu avea de ce să - i fie teamă . Era o înţepătură stupidă , iar la câte răni şi căzături luase , se obişnuise cu o mică durere acolo .
Astrid K . Yvonne .
Astrid K . Yvonne .
Ecstasy Team.
Ecstasy Team.

Mesaje : 56
Data de înscriere : 30/08/2011
Varsta : 27
Localizare : În borcanul cu dulceaţă =3 .

Sus In jos

Inc`o zi , inca un tatuaj. Empty Re: Inc`o zi , inca un tatuaj.

Mesaj Scris de Von D. Joshua Mar Aug 30, 2011 2:41 pm

Lua micul pierce si il aseza pe masuta de langa scaun. Lua anesteziantul spray si il arata. Ofta scurt. Trebuia sa ii explice cateva chestii.
-Nu o sa te doara , defapt nu o sa simti nimic , o mica intepatura , zona unde ti`ai ales`o nu e dureroasa deloc! Te voi anestezia , trebuie , asa ca va fi floare-la-ureche! spun zambind incepand sa ii spay-ez zona unde urma sa o "intep".
I`au branula roz si ii scot capacul. Ma opresc un minut sa ii analizez reactia fetei. Daca se speria trebuia sa ma opresc.
Von D. Joshua
Von D. Joshua
Urban Style.
Urban Style.

Mesaje : 66
Data de înscriere : 25/08/2011
Varsta : 29
Localizare : Jack Sparrow`s ship.

https://street-life.forumgratuit.ro

Sus In jos

Inc`o zi , inca un tatuaj. Empty Re: Inc`o zi , inca un tatuaj.

Mesaj Scris de Astrid K . Yvonne . Mar Aug 30, 2011 2:45 pm

- Dă - i drumul , e floare la ureche , ce - mi spui tu , spuse extrem de calmă şi îl privi printre gene , aşteptând să îşi facă treaba . După cum spuneam , nu avea niciun stres . Cel puţin ea nu era genul de tipă fricoasă , mai ales când venea vorba de un pierceng amărât . O joacă de copil , dacă o întrebai pe ea . Închise ochii , visând la cai verzi pe pereţi . Mda , plictisită şi lipsită de chef ca întotdeauna . Cel puţin starea aceea dispărea când dansa . Îşi imagină strada şi începu să audă o melodie preferată , dar se abţinu să fredoneze căci astfel ar fi început să se mişte şi nu credea că era potrivit şi recomandat .
Astrid K . Yvonne .
Astrid K . Yvonne .
Ecstasy Team.
Ecstasy Team.

Mesaje : 56
Data de înscriere : 30/08/2011
Varsta : 27
Localizare : În borcanul cu dulceaţă =3 .

Sus In jos

Inc`o zi , inca un tatuaj. Empty Re: Inc`o zi , inca un tatuaj.

Mesaj Scris de Von D. Joshua Mar Aug 30, 2011 2:54 pm

Am luat branula mai bine in mana drapta iar cu stanga o prinv usor de fata intorcand`o in ala fel incat sa vad mai bine unde bag branula . Incet introduc acul grust in pielea nasului ei pana ce o scot pe cealalta parte. Iau pierce si il introdus in capatul gaurit al branulei apoi scot branula ramand doar un plastic impreuna cu pierce. Scot si plasticul si pun capacul la pierce. Simplu si rapid
-Esti gata! Amorteala o sa tina doar o jumatate de ora , ar fi de trferat sa nu umbli la el timp de o saptamana , sa te cureti cu spirt in fiecare seara si sa incerci sa stai departe de pra fi sa nu te stergi la nas prea des!
Von D. Joshua
Von D. Joshua
Urban Style.
Urban Style.

Mesaje : 66
Data de înscriere : 25/08/2011
Varsta : 29
Localizare : Jack Sparrow`s ship.

https://street-life.forumgratuit.ro

Sus In jos

Inc`o zi , inca un tatuaj. Empty Re: Inc`o zi , inca un tatuaj.

Mesaj Scris de Astrid K . Yvonne . Mar Aug 30, 2011 2:59 pm

Clipi , deschizând ochii atunci când ăi spuse că ea gata . Îl ascultă aprobând la tot ce spunea şi se încruntă la un moment dat . Hopa ! Stop cadru .
- Stai puţin . Dans egal praf . Deci asta înseamnă că o săptămână nu mai pot dansa ? Pe bune ? întrebă şi făcu ochii mari . Era ca şi cum îi spuneai că nu mai avea voie să respire şi asta nu era prea plăcut . Oftă scurt nemulţumită , sperând totuşi ca băiatul să îi spună că putea dansa . Dar era imposibil , mai ales dacă trebuia să se ferească de praf . Murmură ceva printre buze , fără a înţelege nici măcar ea .
Astrid K . Yvonne .
Astrid K . Yvonne .
Ecstasy Team.
Ecstasy Team.

Mesaje : 56
Data de înscriere : 30/08/2011
Varsta : 27
Localizare : În borcanul cu dulceaţă =3 .

Sus In jos

Inc`o zi , inca un tatuaj. Empty Re: Inc`o zi , inca un tatuaj.

Mesaj Scris de Von D. Joshua Mier Aug 31, 2011 6:56 am

Da , se parea ca era dansatoare. Nu prea avea voie , dansul facea destul de mult praf , si cum bine stia el in 2 saptamani urma acel mare cuncurs , fiecare dansator se antrena din greu acuma
-Uite , poti dansa , doar daca imi promiti ca vei purta un plasture! ASa nu are cum sa iti ajunga praful la rana. spun in timp ce imi dadeam jos manusile asezadu`le cu grija pe masuta , luand branula si aruncand`o la cos.
Von D. Joshua
Von D. Joshua
Urban Style.
Urban Style.

Mesaje : 66
Data de înscriere : 25/08/2011
Varsta : 29
Localizare : Jack Sparrow`s ship.

https://street-life.forumgratuit.ro

Sus In jos

Inc`o zi , inca un tatuaj. Empty Re: Inc`o zi , inca un tatuaj.

Mesaj Scris de Astrid K . Yvonne . Mier Aug 31, 2011 7:05 am

Îşi ciufuli părul mai mult de cât era , aranjându - l pe umeri şi trase aer în piept , privindu - l . Zâmbi larg când îl auzi şi aprobă scurt .
- Da , da , promit . Jur pe , hmm , negru , căci urăsc rozul . E bine ? întrebă rânjind uşor copilăreşte . Se ridică în fund şi clipi de mai multe ori . Vru să - şi ducă mâna la nas , dar se abţinu , lăsând - o să cadă inertă pe lângă trup , mişcând doar puţin degetele . " La , la , la . " , începu să cânte în gândul ei , căci altceva mai bun nu prea avea ce face .
Astrid K . Yvonne .
Astrid K . Yvonne .
Ecstasy Team.
Ecstasy Team.

Mesaje : 56
Data de înscriere : 30/08/2011
Varsta : 27
Localizare : În borcanul cu dulceaţă =3 .

Sus In jos

Inc`o zi , inca un tatuaj. Empty Re: Inc`o zi , inca un tatuaj.

Mesaj Scris de Von D. Joshua Mier Aug 31, 2011 7:09 am

Zambesc scurt multumit. Speram sa fie asa , spre binele ei nu spre binele meu. Si la randul meu , cum eram un dansator , stiam ce chin era sa nu dansez o saptamana.
-Si , vad ca esti dansatoare , planuri mari pentru concurs? spun in timp ce imi asezam lucrurile pe masa asezandu`ma pe un scaun langa ea privind`o. Eram curios de cat timp era dansatoare , urma sa o intreb , asta era clar. Orgoliul meu nu ma lasa sa nu o fac.
Von D. Joshua
Von D. Joshua
Urban Style.
Urban Style.

Mesaje : 66
Data de înscriere : 25/08/2011
Varsta : 29
Localizare : Jack Sparrow`s ship.

https://street-life.forumgratuit.ro

Sus In jos

Inc`o zi , inca un tatuaj. Empty Re: Inc`o zi , inca un tatuaj.

Mesaj Scris de Astrid K . Yvonne . Mier Aug 31, 2011 7:14 am

Îşi îndreptă privirea fixată pe o poză din perete , spre el şi aprobă energic .
- Evident . Dar tu ? întrebă rânjind şi trase aer în piept . Se antrenase pentru concurs o grămadă , şi încă o făcea , şi ar fi fost extrem de aiurea să nu poată dansa o săptămână întreagă . În schimb o interesa dacă băiatul va dansa în echipă sau singur . Ea una dorea singură , dar momentan nu se decisese nimic . Dans în echipă sau singur ? întrebă după câteva minute , neputând să se obţină . Când vreodată o făcuse ? Chicoti în sinea ei , amuzată .
Astrid K . Yvonne .
Astrid K . Yvonne .
Ecstasy Team.
Ecstasy Team.

Mesaje : 56
Data de înscriere : 30/08/2011
Varsta : 27
Localizare : În borcanul cu dulceaţă =3 .

Sus In jos

Inc`o zi , inca un tatuaj. Empty Re: Inc`o zi , inca un tatuaj.

Mesaj Scris de Von D. Joshua Mier Aug 31, 2011 7:19 am

Avea atata energie si asta il molipsea si pe el. In chestii de astea era usor influentiabil fara ca el sa isi dea seama.
-Dans in echipa , sunt lider si nu as putea sa imi las balta echipa . spun zambind. Nu era o lauda pentru mine , fiecare in echipa era tratat cu egal , doar ca eu eram cel care aduna banii si se ocupa mai mult de coregrafie.
-De cat timp esti dansatoare... Foxxy..?
Se lasa pe spate pe spatarul scaunului , mai dura 40 de minute pana la urmatoarea lui programare deci avea destul timp.
Von D. Joshua
Von D. Joshua
Urban Style.
Urban Style.

Mesaje : 66
Data de înscriere : 25/08/2011
Varsta : 29
Localizare : Jack Sparrow`s ship.

https://street-life.forumgratuit.ro

Sus In jos

Inc`o zi , inca un tatuaj. Empty Re: Inc`o zi , inca un tatuaj.

Mesaj Scris de Astrid K . Yvonne . Mier Aug 31, 2011 7:27 am

" Uu , drăguţ . Liderul din Urban . " , gândi şatena şi îşi păstră rânjetul pe chipul uşor palid . Niciodată nu o interesase care era treaba dintre echipa ei şi cealaltă , dar dacă era stresată de vreun membru advers riposta , că deh , nu se simţea ea bine dacă nu comenta .
- Doisprezece ani , spuse mândră şi începu să - şi legene picioarele uşor , asemeni copiilor mici . Scaunul pe care stătea era înalt , iar cum ea era şi aşa pitică nu ajungea cu picioarele pe podea .
Astrid K . Yvonne .
Astrid K . Yvonne .
Ecstasy Team.
Ecstasy Team.

Mesaje : 56
Data de înscriere : 30/08/2011
Varsta : 27
Localizare : În borcanul cu dulceaţă =3 .

Sus In jos

Inc`o zi , inca un tatuaj. Empty Re: Inc`o zi , inca un tatuaj.

Mesaj Scris de Von D. Joshua Mier Aug 31, 2011 7:33 am

Am zambit din nou. Arata ca un copil. Doisprezece ani totusi era ceva , inseamna ca era talentata. Probabil era dintr`o trupa mare .
-Din ce trupa faci parte? spun curios. Speram ca talentul ei de atatia ani sa nu fi fost irosit intr`o trupa mica , care deabia era auzita.
Se ridica incepand sa se joaca cu un inel negru de pe degetul din mijloc. Facea asta des cand se concentra pe o poveste , era un fel de tic nervos de`al lui.
Von D. Joshua
Von D. Joshua
Urban Style.
Urban Style.

Mesaje : 66
Data de înscriere : 25/08/2011
Varsta : 29
Localizare : Jack Sparrow`s ship.

https://street-life.forumgratuit.ro

Sus In jos

Inc`o zi , inca un tatuaj. Empty Re: Inc`o zi , inca un tatuaj.

Mesaj Scris de Astrid K . Yvonne . Mier Aug 31, 2011 7:38 am

Îşi trecu degetele lungi prin păr , deranjată de câteva şuviţă ce - i intrau în ochi , şi - şi aranjă bretonul cu o mică lene . Îl auzi întrebând - o din ce trupă face parte şi se abţinu să nu râdă . " Să îţi zic ? Să nu îţi zic ? Eh , de parcă îmi pasă . " , gândi şi chicoti slab , apoi îl ţinti cu privirea .
- Ecstasy , spuse şi afişă acea privirea ce parcă spunea " Nah , oftică - te ! " . Îşi umflă uşor obrajii , muşcându - şi buza . Îşi stresase amicii cu acel tic , căci mereu o vedeai muşcându - şi buzele . O făcea când vroia , îi plăcea , o enerva ceva , inclusiv când era plictisită sau chestii din acestea .
Astrid K . Yvonne .
Astrid K . Yvonne .
Ecstasy Team.
Ecstasy Team.

Mesaje : 56
Data de înscriere : 30/08/2011
Varsta : 27
Localizare : În borcanul cu dulceaţă =3 .

Sus In jos

Inc`o zi , inca un tatuaj. Empty Re: Inc`o zi , inca un tatuaj.

Mesaj Scris de Von D. Joshua Mier Aug 31, 2011 7:47 am

Mda, atata timp cat era o fata din Ecstasy nu prea avea treaba. El unul avea probleme doar cu cateva persoane din aceea trupa .
-Dragut! spun pe un ton neutru. Nu se putea citi in tonul meu nimic , nici dezamagire , nici veselie , nimic.
Asta era un dar al meu , puteam sa fac tonul asta oricand , oriunde , derutam multe persoane cu el iar pe mine ma incata asta.
Von D. Joshua
Von D. Joshua
Urban Style.
Urban Style.

Mesaje : 66
Data de înscriere : 25/08/2011
Varsta : 29
Localizare : Jack Sparrow`s ship.

https://street-life.forumgratuit.ro

Sus In jos

Inc`o zi , inca un tatuaj. Empty Re: Inc`o zi , inca un tatuaj.

Mesaj Scris de Astrid K . Yvonne . Mier Aug 31, 2011 8:02 am

Răsuflă uşor în sinea ei când îl auzi . Nu avea un stres , doar că pe moment n - avea deloc chef de certuri şi tâmpenii din astea .
- Exact ! exclamă Yvonne şi zâmbi dulce , jucându - se cu pandantivul de la gât . Şi tot nu înţeleg ce - i cu treaba asta dintre echipe , murmură mai apoi , parcă vorbind mai mult cu ea , deşi era sigură că băiatul auzise . Nu se credea mai bună decât cei din Urban , fiind conştientă că poate existau persoane ce dansau mai bine ca ea , deci nu prea avea probleme cu ei , asta bineînţeles dacă nu o călcau pe nervi prea tare .
Astrid K . Yvonne .
Astrid K . Yvonne .
Ecstasy Team.
Ecstasy Team.

Mesaje : 56
Data de înscriere : 30/08/2011
Varsta : 27
Localizare : În borcanul cu dulceaţă =3 .

Sus In jos

Inc`o zi , inca un tatuaj. Empty Re: Inc`o zi , inca un tatuaj.

Mesaj Scris de Von D. Joshua Mier Aug 31, 2011 8:07 am

Am oftat scurt cascandu`mi ochii. Era greu de explicat , stiamsigur ca asta incepuse de la fostu lider al Ecstasy si unchiul meu , pe atunci tot lider la Urban
-E mai complicat , povestea e de 15 ani buni , de nu mai mult , de cand eu aveam 5 ani , cam asa , a fost o cearta mare , si din cate am inteles ambii lideri au murit intr`un schimb de focuri , stii pentru ca au iesit la egalitate achipele de dans la cel mai important concurs. parca isi mai aduce aminte. Era acolo cu matusa lui , ca si spectatori. Ce isi mai aminteste sigur era ca il vazuse pe unchiul lui zacut mort , si multa agitatie in jurul lui , oameni se bateau de el , injuraturi.
Von D. Joshua
Von D. Joshua
Urban Style.
Urban Style.

Mesaje : 66
Data de înscriere : 25/08/2011
Varsta : 29
Localizare : Jack Sparrow`s ship.

https://street-life.forumgratuit.ro

Sus In jos

Inc`o zi , inca un tatuaj. Empty Re: Inc`o zi , inca un tatuaj.

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum